Keresés

Álláslehetőség

A Vaillant-csoport vezető pozíciót foglal el a fűtéstechnika területén.

Világszerte több ezer szakképzett munkatárs tapasztalata, hozzáértése és innovációs ereje biztosítja a Vaillant Group csúcsteljesítményét a hagyományos fűtéstechnika és a legújabb fejlesztésű, megújuló energiaforrásokon alapuló szolár rendszerek, hőszivattyúk és a lakásszellőztetés területén.

A Vaillant Saunier Duval Kft az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Kereskedelmi ügyintéző

Feladatok:

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a vállalat külföldi logisztikai központjával
  • Vevői rendelések rögzítése és szállítási határidők visszaigazolása
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Szállítási feladatok bonyolítása (EKAER szám igénylése külföldi szállítmányok esetén)
  • Készletmozgások teljes körű adminisztrációja az ügyviteli rendszerben (árubevételezés, szállítólevél és számla készítése)
  • Kapcsolódó jelentések, adatszolgáltatások előkészítése és egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Középfokú gazdasági vagy logisztikai végzettség
  • Hasonló területen szerzett releváns tapasztalat
  • Legalább középfokú, magabiztos, aktív angol nyelvtudás (a mindennapi munkavégzéshez elengedhetetlen)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Önálló munkavégzésre való képesség, precízitás

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Logisztikai végzettség és tapasztalat
  • SAP rendszerben szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál:

  • Teljes munkaidő
  • Versenyképes fizetés
  • Modern és fiatalos munkakörnyezet
  • Egyéb juttatások

Munkavégzés helye: Budapest, IX kerület, Office Campus irodaház

Jelentkezni a gyorgy.csokay@vaillant-group.com email címen fényképes önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével lehet.